O firmie

Dowiedz się o nas więcej
Logis Med

Spółka Logis Med Sp. z o.o. powstała w 2010 roku. Zajmujemy się dystrybucją i sprzedażą specjalistycznego sprzętu medycznego dla prywatnych i publicznych jednostek sektora usług medycznych. Kładziemy szczególny nacisk na propagowanie nowoczesnych rozwiązań technologicznych zwiększających bezpieczeństwo i komfort pacjentów oraz personelu medycznego.

Naszym głównym atutem jest profesjonalne i indywidualne podejście do Klienta gwarantujące długotrwałe partnerstwo i obustronne korzyści. Staramy się wyjść naprzeciw Państwa oczekiwaniom oferując niezawodne rozwiązania oraz dostęp do bardzo szerokiej gamy sprawdzonego sprzętu medycznego.

Dzięki rozległym kontaktom biznesowym, współpracy z wiodącymi producentami sprzętu medycznego oraz znajomości i potrzeb rynku Logis Med zyskał zaufanie wielu Klientów i stał się sprawdzonym partnerem dla wielu podmiotów medycznych.

Nasz zespół

Nasz zespół to grupa doświadczonych osób, których głównym atutem jest profesjonalne i indywidualne podejście do Klienta. Pracownicy firmy kładą duży nacisk na zapewnienie odpowiedniego serwisu oraz elastyczne i indywidualne podejście do każdego Klienta. Doświadczenie i znajomość rynku sprawia, że działamy szybko i sprawnie zapewniając Państwu przygotowanie oferty dopasowanej do potrzeb.


Praca w firmie jest zorganizowana według wysokich standardów etyki biznesowej oraz na zasadach odpowiedzialnego społecznie biznesu.

Zarząd Logis Med

Logis Med to nowocześnie zarządzana firma. Wysoka skuteczność naszych działań wynika ze starannie wypracowanych zasad pracy. Nasze relacje biznesowe budujmy kierując się najwyższymi standardami etyki biznesowej.

Krzysztof Górowski

Prezes Zarządu Logis Med Sp. z o.o.

Prawnik, manager i przedsiębiorca. Od wielu lat związany z branżą medyczną. Brał udział w zakładaniu podmiotów leczniczych oraz tworzeniu konsorcjów medycznych.

Logistyka i transport

Mając do dyspozycji nowoczesne systemy magazynowe starannie planujemy i koordynujemy działania logistyczne. Zapewniamy naszym Klientom wysoką jakość usług oraz terminowe dostawy.

Globalny zasięg
międzynarodowa współpraca
Najlepsza jakość
potwierdzona przez klientów
Śledzenie przesyłki
dostępne po zamówieniu
Close

wyszukaj